seksiyonel kapı servisi

Seksiyonel Kapı Teknik Destek Hizmetleri

Birçok nedenden dolayı meydana gelen Seksiyonel kapı arızalarında firmamızı tercih edebilir aynı zamanda kaliteli ve güvenilir bir hizmet alabilirsiniz.
Seksiyonel kapılar genellikle fabrika, garaj, depo gibi alanlarda tercih edilen ve güvenliği üst safhada olan kapılardır. Bundan dolayı kolay kolay arıza meydana gelmez. Fakat kumanda ile ilgili sorunlar olabildiği gibi elektriğe fazla yüklenilmesi durumunda da motordan kaynaklanan sorunlar yaşanabilmektedir.
Seksiyonel kapılarla ilgili arızalarda teknik destek için aramadan önce arızanın kapınızdan kaynaklandığına mutlaka emin olmalısınız. Bunun dışında kumandadan kaynaklanan sorunlarda sık sık yaşanmaktadır. Teknik destek için aramadan önce kumanda pilinizi kontrol etmeli gerekirse değiştirerek tekrar denemelisiniz. Aynı şekilde elektriğin olup olmadığını, şartej ile seksiyonel kapı tamiri ilgili herhangi bir sorun olup olmadığını mutlaka kontrol etmelisiniz.

Güvenilir Teknik Destek
Firmamız, Seksiyonel kapı servisi olarak tüm bölgelere destek sunan bir firmadır. Sorunu ne zaman yaşarsanız yaşayın, anında arayabilirsiniz. Sorunu bildirdikten sonra sizlere mümkün olan en kısa seksiyonel kapı sürede hizmet sunulacağından da emin olabilirsiniz.
Seksiyonel kapı servisi olarak alanında uzman ve eğitimli bir kadrodan oluşmaktayız. Personellerimiz sorunlarınıza kısa bir sürede çözüm bulabilecek seviyede güvenilir ve eğitimli kişilerden oluşmaktadır. Olabilecek en güvenilir ve en hızlı yöntem ile arızalarınıza müdahale eden personellerimiz, kesin çözüm için arayabileceğiniz personellerdir. Seksiyonel kapı tamirini çok kısa bir sürede çözüme kavuşturabilirler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *